32. Дечији ликовни салон ,,Свети Сава” Завичајног музеја Књажевац

На 32. Дечијем ликовном салону ,,Свети Сава” у организацији Завичајног музеја Књажевац међу награђенима нашли су се и ученици наше школе.

У категорији ликовних радова 1-4. разреда, ученица Тара Ћирић одељења 3/2 освојила је прво место, а Дора Трандафиловић 4/1 друго место. Њихове учитељице су Весна Ранчић и Дијана Миловановић.

May be art of 1 person, standing and indoor

У категорији групних ликовних радова основних школа одељење 3/2 освојило је и 1. и 2. место.

May be art
1. место у категорији групних радова
May be art
2. место у категорији групних радова

За овај вишеструки успех заслуге иду ученицима и учитељици одељења 3/2, Весни Ранчић, са којом су представници одељења преузели награду.

May be an image of 11 people, child, people standing and indoor

У категорији славских колача прво место освојила је Нина Вељковић 2/2, чија је учитељица Емануела Милетић.

Похвале за све учеснике, и честитке за награђене!

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ