33. ЛИКОВНИ САЛОН “СВЕТИ САВА”

Поводом обележавања Дана Светог Саве, у оквиру 33. Дечјег ликовног салона “Свети Сава”, Завичајни музеј Књажевац је, као и сваке године, расписао Конкурс за најбољи ликовни рад и најуспешњији славски колач.
Ученици наше школе су освојили награде у више категорија.
У категорији ликовних радова ученика од 1. до 4. разреда, ученица Луција Максимовић III/2 освојила је 2. награду.
У категорији ликовних радова ученика од 5. до 8. разреда, ученица Ленка Светозаревић VIII/2 освојила је прво, а Ана Ранђеловић VII/1, 3. место.
У категорији групних ликовних радова, одељење I/3 ОШ “Вук Караџић”, освојило је прво место.
Одељење III/2 је освојило 2. награду за групни рад у категорији славског колача.
Захваљујемо се ученицима на уложеном труду и честитамо им на освојеним наградама.