Општинска смотра рецитатора одржана је у Дому културе. Ученици наше школе постигли су одличне резултате.

У категорији млађих разреда прво место освојила је Наталија Жикановић, говорећи стихове Мирослава Антића ”Крила”, док је у такмичењу старијих разреда прво место заузела Даница Филиповић, рецитујући стихове истог поете ”После детињства”.

Честитамо награђенима, а Окружна смотра одржаће се на истом месту наредног уторка.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које