Ђак генерације 2023. године

Ученик генерације за школску 2022/2023. годину – Богдан Пешић 8/1

БОГДАН ПЕШИЋ 8/1

У овој школској години за најуспешнијег ученика своје генерације проглашен је Богдан Пешић 8/1.

Поред неопходног одличног успеха са свим петицама и примерног владања, Богдан је постигао успехе на смотрама предвиђеним Календаром Министарства просвете, био је активан у Ученичком парламенту и завршио Музичку школу ,,Предраг Милошевић”.

Честитамо му на показаном знању и ангажовању, којима је заслужио ову награду и желимо му пуно успеха у даљем школовању!

Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”

Наш Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”Виктор Марковић, ученик 1/3 разреда освојио је трећу награду на Републичком финалу Математичког такмичења “Мислиша 2024” које