БЕСПЛАТНИ КУРС ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

IT obuka kroz online i tradicionalno školovanje | ITAcademy

Захваљујући ITAcademy, у оквиру компаније LINKgroup, троје ученика шестог разреда наше школе добило је прилику да бесплатно похађа курс енглеског језика.

Ученици Павле Станојевић 6/1, Петар Јовановић 6/2 и Калина Раденковић 6/3 имаће могућност да додатно усаврше и унапреде своје знање овог страног језика како би били што успешнији у даљем образовању и будућем занимању.

Ученици добитници добијају поклон код којим ће се бесплатно регистровати на страни пријаве на следећем линку.

.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ