Дан детета 2021.

Наша школа је читаву прошлу недељу посветила обележавању Међународног дана детета.

На часовима Одељењског старешина испланиране су разне активности којима ће се обележити овај значајни датум.

Ученички парламент је уз помоћ тима ОПД за ученике школе припремио низ активности.

Ca ученицима 5.разреда реализовали су радионице, исписивали дечја права и иста поделили предшколској групи школе, ученицима 1. разреда и у издвојеним одељењима у Подвису и Васиљу.

Ca ученицима 7.и 8. разреда, на радионицама о правима детета, осмислили су пано на тему „ Права и обавезе ученика“, који је, као завршна активност, постављен у холу школе.

Овај значајни датум обележен је и у издвојеним одељењима у Подвису и Васиљу.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које