Обележавање Дана школе

Ради обележавања нашег школског празника планиран је читав низ активности.

U ''Vuku'' kvizovi, sport, nauka, smeh

Петак, 31. октобар, резервисан је за Halloween маскенбал и квиз ,,Покажи шта знаш”, док је понедељак предвиђен за спортска такмичења,  уторак за ,,Дан науке”, среда ,,Дан смеха”, четвртак за квиз ,,Вуковац- од игре до знања”, а петак за свечану академију под називом ,, О љубави је реч”.

Свечана академија, као централна активност, биће одржана у петак, 7. новембра 2014. године у Дому културе са почетком у 18 часова.

Добродошли!