Дан заљубљених у знаку рока и поезије

Већ четири године заредом чланови секције енглеског језика коју води Марија Ивановић Божић организују различите догађаје како би обележили Дан заљубљених.

IMG_0315

Ове године, у сарадњи са наставницом Татјаном Милутиновић, наставницом енглеског језика и наставником Далибором Михајловић, наставником српског језика и врсног гитаристе, ученици су планирали рок журку, на којој су вокални извођачи били сви они који су се благовремено јавили и вежбали са наставником Далибором.

IMG_0326

Поред тога, објављен је и конкурс за најлепшу ауторску љубавну песму на енглеском или немачком језику, који се изучавају у нашој школи. Ауторке победничких песама су Александра Милићевић 7/1 и Невена Лазаревић 7/1, које су, на журци, добиле пригодне поклоне.

IMG_0316

Захваљујући знатном одзиву ученика обе смене, ученици су уживали у широком спектру рок звука, као и у игри лимбо денса.

IMG_0323