Дан заштите животне средине

Поводом обележавања 5. јуна, Дана заштите животне средине, ученици другог и седмог разреда наше школе засадили су неколико садница украсног жбуња и на тај начин обележили овај значајан датум.

Такође, Покрет горана је даровао наше ученике већим бројем пригодних поклона за учешће на литерарном конкурсу који је расписан поводом Дана Покрета горана Србије.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ