,,Кад знаш како, спортом је бавити се лако”

У оквиру овогодишње Дечје недеље среда и четвртак су дани резервисани за спорт- среда за фудбал, а четвртак за рукомет.

Како би ученици обе смене могли да прате овај догађај, у 12:30 је одиграна утакмица између ученика прве и друге смене.

Утакмице су биле ревијалног карактера и циљ је био да што више деце узме учешће. У среду су фудбал играли ученици петих разреда, затим шестих и седмих и на крају ученици седмих и осмих разреда.

Рукомет су играле девојчице 6. и 7. са 8. разредом.

Резултат на крају није био од пресудне важности.

Чланови парламента су доделили признања за фер плеј играче следећим ученицима: Ђорђу Ранђеловићу 5/3, Ђорђу Раденковићу 5/3, Сави Тимилијићу 6/2, Јанку Милосављевићу 7/1, Нини Јеремић 7/1 и Николи Николићу 8/1.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које