Квиз Вуковац- од игре до знања по трећи пут у ОШ ,,Вук Караџић”

У оквиру прославе Дана школе и обележавања четрдесетогодишњице од оснивања, у понедељак, 4. октобра, у нашој школи одржан је већ традиционални квиз Вуковац- од игре до знања. Две екипе, сачињене од ученика 5-8. разреда, надметале су се у знању и умењу кроз шест занимљивих игара. У неизвесној завршници, уз подршку својих другара, победила је екипа плавих коју су чинили: Јанко Мицић 5/3, Јована Николић 6/1, Тијана Милетић 7/3 и Сара Воштинић 8/1. Честитамо победницима, али и осталим учесницима квиза и видимо се и следеће године.

Координатор активности била је Марија Ивановић Божић.

Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”

Наш Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”Виктор Марковић, ученик 1/3 разреда освојио је трећу награду на Републичком финалу Математичког такмичења “Мислиша 2024” које