Математика није баук

Ученици млађих разреда наше школе укључујући и издвојена одељења у Васиљу и Подвису учествовали су на такмичењу из математике које је организовало Учитељско друштво Ниш у сарадњи са Савезом просветних радника Бугарске. Учествовао је велики број ученика и постигли су резултате којим су веома задовољни. На крају школске године су сви ученици добили похвалнице за учешће на овом такмичењу.

Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”

Наш Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”Виктор Марковић, ученик 1/3 разреда освојио је трећу награду на Републичком финалу Математичког такмичења “Мислиша 2024” које