Међународни дан чистих планина

Поводом обележавања Међународног дана чистих планина, 26.9.2022.год. а у сарадњи са удружењем грађана –Зелени кључ- из Ниша, ученици 8.разреда наше школе узели су учешће кроз пројекат Еко-школе у активностима које су биле планиране. Наиме, тог дана изведена је на излетишту – Јевик- радионица која је указала на значај очувања биодиверзитета и чистих планина , као и показна вежба о основама планинарења, спорта који промовише рекреацију и здраве стилове живота.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ