Међународни ликовни конкурс

Ученици млађих разреда наше школе укључујући и издвојена одељења у Васиљу и Подвису учествовали су на ликовном конкурсу, ,Ја цртам” које је организовало Учитељско друштво Ниш у сарадњи са Савезом просветних радника Бугарске. Сви ученици су цртали на тему ,,Моја омиљена прича”, истог дана и у исто време кад и сви учесници конкурса. Учествовао је велики број ученика, а потом су радови бодовани. Сваки ученик је на полугодишту добио диплому о учешћу и освојеним бројем поена.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ