Миона прва у Европи

Наша ученица прва на Међународном такмичењу у Италији
Ученица наше школе Миона Милосављевић 5/2,освојила је 1. место у финалу “Hippo” такмичења из енглеског језика. Такмичење је одржано 18. и 19. маја 2022. у Италији. На такмичењу су учествовали најбоље пласирани ученици из земаља широм света.

Честитамо Миони и њеној менторки Марији Ивановић Божић на показаном знању и оствареном успеху и желимо јој пуно успеха у даљем такмичењу.

Церемонију проглашења победника, међу којима је и наша Миона у категорији Хипо 1, можете погледати на следећем линку. Уживајте!

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ