Миона прва у Европи

Наша ученица прва на Међународном такмичењу у Италији
Ученица наше школе Миона Милосављевић 5/2,освојила је 1. место у финалу “Hippo” такмичења из енглеског језика. Такмичење је одржано 18. и 19. маја 2022. у Италији. На такмичењу су учествовали најбоље пласирани ученици из земаља широм света.

Честитамо Миони и њеној менторки Марији Ивановић Божић на показаном знању и оствареном успеху и желимо јој пуно успеха у даљем такмичењу.

Церемонију проглашења победника, међу којима је и наша Миона у категорији Хипо 1, можете погледати на следећем линку. Уживајте!

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које