Наши млади горани

У Зајечару, 23.09.2023 године одржана је радионица у оквиру пројекта „Заштита, очување, вишенаменско коришћење и подизање свести и знања о вредностима шума код младих“. Традиционално, као и сваке године наша школа је узела учешће. Школу су представљале ученице 6. разреда Ива Војиновић, Тара Тошић и Дарија Алексић. Радионице и акције се организују под покровитељством Покрета горана Србије са партнерима.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ