Нова сребрна медаља из Италије

Ученик осмог разреда Матеја Милошевић освојио је сребрну медаљу у финалу међународног такмичења из енглеског језика Хипо, одржаном у Лидо ди Јесоло у Италији.

Mateja ponovo doneo srebro iz Italije

Од 14 000 такмичара из 9 земаља, Матеја се као један од 78 финалиста посебно истакао својим знањем и одличним језичким вештинама. Захваљујући свом таленту, посвећености и раду са наставницом Маријом Ивановић- Божић, он је по други пут својој школи, граду и земљи донео сребрну медаљу са међународног такмичења.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ