Обавештење о начину рада и јесењем распусту од 8. до 12.11.2021. године

Обавештавамо ученике да је по одлуци Кризног штаба за сузбијање заразне болести  Covid-19 мини јесењи распуст, који је планиран за следећу недељу, продужен и трајаће од понедељка, 8.новембра до петка, 12.новембра. Moлимо ученике да и у току распуста обавештавају разредне старешине и учитеље о здравственом стању, а да они обавесте школу на уобичајени начин.

Са радом настављамо у понедељак, 15.новембра, по редовном распореду, смена А пре подне (као ове недеље).

Одмах након распуста су седнице одељенских већа (понедељак) и наставничког већа (уторак). Како је крај првог полугодишта крајем децембра наставите одмах, након распуста, озбиљно да радите и учите.

За распуст се лепо одморите и останите здрави!

Директорка школе

Драгана Љубисављевић

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које