OБАВЕШТЕЊЕ О НАЧИНУ РАДА ОД 20.09.2021.ГОДИНЕ

Након седнице Кризног штаба, Тим за праћење и кооординисање примене превентивних мера у раду школа, донео је одлуку о новом начину рада.
Од понедељка, 20.09.2021.године, школа наставља свој рад по 2. Моделу организације образовно – васпитног рада за седми и осми разред: Ученици 7. и 8. разреда настављају рад као и претходне недеље, по постојећој подели на групе и распореду. Уколико се појави и трећи оболели ученик у групи , та група прелази на онлајн наставу. Са онлајн наставе се враћају након 10 дана.
Остали ученици, од 1. до 6. разреда, настављају по првом моделу организације образовно – васпитног рада до појаве другог оболелог ученика, када прелазе на други (комбиновани) модел наставе. Одељење се тада дели на две групе, А и Б, при чему А група похађа наставу понедељком, средом и петком, а група Б утораком и четвртаком. Уколико се појави и трећи оболели ученик у групи, та група прелази на онлајн наставу. Са онлајн наставе се враћају након 10 дана.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које