Обавештење о почетку другог полугодишта

Драги наши ученици, поштовани родитељи, Обавештавамо вас да друго полугодиште почиње у понедељак, 24.1.2022.године, у складу са одлуком Тима за праћење и координисање превентивних мера у раду школа Министарства просвете, науке и технолошког развоја. Смена А долази на наставу пре подне. Ученици млађих разреда (1. до 4. разреда) крећу редовно у школу, по првом моделу организације образовно-васпитног рада–непосредно остваривање образовно-васпитног рада. Ученици старијих разреда (5. до 8. разреда) крећу у школу по другом моделу организације образовно-васпитног рада, комбинованом моделу. Ученици ће пратити образовно-васпитни рад у школи по већ утврђеном распореду, по групама, у обе смене, сваког другог дана, са ротирањем група на недељном нивоу (АБАБА/ БАБАБ).Часови трају 45 минута. Због актуелне епидемиолошке ситуације подсећамо да је ношење заштитних маски обавезно. Свим ученицима, њиховим родитељима и запосленима желимо много здравља и успеха у наредном периоду! ОШ „Вук Караџић“

Савиндан 2023

У Основној школи ,,Вук Караџић” као и у издвојеном одељењу у Васиљу, уз пригодан програм и сечење славског колача обележен је Дан Светог Саве. Ученици