Окружно такмичење из математике 2021.

На Државном такмичењу ученика основних школа из математике, окружни ниво, одржаном 25. априла 2021. године у Зајечару, ученици наше школе постигли су значајне резултате.
Истичемо успех Теодоре Мишић, ученице осмог разреда, која је освојила 1. МЕСТО и пласирала се на Републичко такмичење;

У четвртом разреду ученици су освојили:

• Лена Рајковић 2. МЕСТО;
  • Милош Милетић 2. МЕСТО;
  • Сара Степић 3. МЕСТО;
  • Ања Радовановић 3. МЕСТО;
  • Јаков Илић 3. МЕСТО;
  • Ана Ранђеловић 3 МЕСТО.

Похваљени ученици четвртог разреда су:

• Михајло Мартић;
  • Ђурђина Михајловић;
  • Велимир Милетић;
  • Даница Филиповић.

Ученик петог разреда, Петар Бунић, освојио је 3. МЕСТО, а ученици Страхиња Јовановић и Миа Тасић добили су похвале.
Ученик осмог разреда, Лазар Милановић је добио похвалу.

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и похваљујемо све ученике за додатно ангажовање и посвећеност.