ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

На општинском такмичењу рецитатора, одржаног 8. априла у организацији Дома културе Књажевац, наши ученици постигли су значајне резултате, на које можемо бити поносни.

У категорији млађих разреда Ања Радовановић 4/3 потврдила је своје прво место, док је Даница Филиповић 4/2 заузела треће место у општини.

Међу ученицима старијих разреда нашли су се поново наши ученици са нешто измењеним редоследом: Љубица Аранђеловић 7/2 заузела је прво место, Лазар Милановић 8/2 друго место, док је Павле Василијић 8/3 на трећем месту.

Браво за све ученике и њихове менторе на неговању ове језичке вештине и пуно среће у даљем рангу такмичења.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ