Пријем првака у Дечји савез 2021.

.

Као и сваке године последњи дан Дечје недеље резервисан је за пријем првака у Дечји савез, поводом чега ученици другог разреда приређују приредбу добродошлице својим млађим другарима.

Ове године ученици одељења II1 и II2 су са својим учитељима Весном Ранчић, Владаном Ивановић, Јадранком Милошевић и наставницом енглеског језика Маријом Ивановић Божић приредили приредбу на српском и енглеском језику.

Наши прваци су помно пратили програм, а након тога и обраћање директорке и Ученичког парламента који их је примио у Дечји савез Србије. Напослетку ове школске свечаности чланови Ученичког парламента су првацима поделили беџеве добродошлице.

Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”

Наш Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”Виктор Марковић, ученик 1/3 разреда освојио је трећу награду на Републичком финалу Математичког такмичења “Мислиша 2024” које