Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”

У спортској хали ,,Каплар” 5. фебруара 2024. године у организацији Спортског савеза одржане Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”. Ради се о спортско-еколошким активностима ученика основних школа. Учесници су били представници свих основних школа нашег града, а међу њима и наши ученици старијих разреда. У такмичарским полигонима учествовало је осморо наших ученика, који су били подељени у две екипе – ,,Вукови 1″ и ,,Вукови 2″. Млађа екипа ученика 5. и 6. разреда, ,,Вукови 2″, освојила је 1. место и квалификовала се за регионални ниво овог такмичења. Остали ученици су на трибинама навијали, решавали задатке из екологије и освајали награде (спортске мајице). Честитамо свим учесницима, а нашој победничкој екипи желимо успешан наставак такмичења.