ШВАЈЦАРСКА 2017

Након четири месеца интензивних припрема кроз рад у радионицама, 28. марта 2017. године шеста група ученика наше школе кренула је пут Швајцарске ради интеркултуралне размене, захваљујући пројекту Образовање за права детета.

Ове године групу чини двадесеторо ученика седмог разреда који ће наредне две недеље провести у Дечјем селу Песталоци у Трогену радећи са децом из Македоније и Швајцарске.

Уколико желите да осетите део предивне атмосфере, погледајте следеће линкове:

ПРВИ ДАН

ДРУГИ ДАН