Такмичења 2016/17

Ближи нам се период нових такмичења у знању и вештинама из различитих предмета. У сусрет такмичењима Министарство просвете, науке и технолошког развоја објавило је Календар такмичења и смотри за школску 2016/17. годину. (Отвори линк.)

А детаљне информације о месту и времену одржавања окружних такмичења можете погледати овде.

Окружна такмичења ОШ и СШ

Свим ученицима и наставницима желимо пуно среће!

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ