УПИС ПРВАКА

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА, ОД 1. АПРИЛА 2024. ГОДИНЕ  ПОЧИЊЕ УПИС ПРВАКА

У складу са Чланом 18. Закона о основама система образовања и васпитања („Службени гласник РС“, број 88/17 и 27/18 – др. закони, 10/19 и 6/20) у први разред школске 2024/2025. године се уписују деца рођена oд 1. марта 2017. године до краја фебруара 2018. године. Изузетно, у први разред се могу уписати и деца рођена од 1. марта 2018. године до краја августа 2018. године уколико су похађала припремни предшколски програм и уколико су тестирана.

Обавештавамо вас да  можете да упишете своје дете у први разред на више начина:

1. начин – електронским путем

• Преузети овај ФОРМУЛАР ЗА УПИС ПРВАКА 2024  (школски образац за упис првака 2024) са сајта школе  www.osvukknjazevac.edu.rs у одељку УПИС ПРВАКА, попунити и послати на мејл школе  upisprvaka.vuk@gmail.com      или
  • преко ПОРТАЛА еУПРАВА заказивањем термина за упис и тестирање детета.

2. начин – лично у школи

Приликом уписа није потребно прилагати документа, јер ће их школа прибавити по службеној дужности, и то:

• Потврду о обављеном лекарском прегледу – лекарско уверење*

* Изузетак је само лекарско уверење уколико је преглед обављен код приватног лекара.

Контакт телефон школе: 019/3732606,

Ваша ОШ „Вук Караџић“

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА, ОД 1. АПРИЛА 2022. ГОДИНЕ  ПОЧИЊЕ УПИС ПРВАКА

У складу са Чланом 18. Закона о основама система образовања и васпитања („Службени гласник РС“, број 88/17 и 27/18 – др. закони, 10/19 и 6/20) у први разред школске 2022/2023. године се уписују деца рођена oд 1. марта 2015. године до краја фебруара 2016. године. Изузетно, у први разред се могу уписати и деца рођена од 1. марта 2016. године до краја августа 2016. године уколико су похађала припремни предшколски програм и уколико су тестирана.

Обавештавамо вас да  можете да упишете своје дете у први разред на више начина:

1. начин – електронским путем

• Преузети овај ФОРМУЛАР ЗА УПИС ПРВАКА 2022  (школски образац за упис првака 2022) са сајта школе  www.osvukknjazevac.edu.rs у одељку УПИС ПРВАКА, попунити и послати на мејл школе  upisprvaka.vuk@gmail.com      или
  • преко ПОРТАЛА еУПРАВА заказивањем термина за упис и тестирање детета.

2. начин – лично у школи

Контакт телефон школе: 019/3732606,

Ваша ОШ „Вук Караџић“

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ БУДУЋИХ ПРВАКА,

1. АПРИЛА 2021. ГОДИНЕ  ПОЧИЊЕ УПИС ПРВАКА

У складу са Чланом 18. Закона о основама система образовања и васпитања („Службени гласник РС“, број 88/17 и 27/18 – др. закони, 10/19 и 6/20) у први разред школске 2021/2022. године се уписују деца рођена oд 1. марта 2014. године до краја фебруара 2015. године. Изузетно, у први разред се могу уписати и деца рођена од 1. марта 2015. године до краја августа 2015. године уколико су похађала припремни предшколски програм и уколико су тестирана.

Обавештавамо вас да због актуелне епидемиолошке ситуације и  поштовања здравствено-хигијенских мера, можете да упишете своје дете у први разред на више начина:

1. начин – електронским путем

Родитељи који имају техничких могућности формулар могу преузети са сајта школе  www.osvukknjazevac.edu.rs у одељку УПИС ПРВАКА на два начина:

1. начин – лично

Родитељи који немају техничких могућности  формулар могу преузети на службени улаз школе од дежурног запосленог у периоду од 9 до 12 часова сваког радног дана. Попуњен формулар предати школи.

Контакт телефон школе: 019/3732606,  019/3731324

Мејл адреса школе: upisprvaka.vuk@gmail.com

О терминима за тестирање бићете благовремено обавештени.

ОШ „Вук Караџић“

Важни линкови