WILLKOMMEN ТАКМИЧЕЊЕ

Ове године 13. маја 2017. године наша школа је први пут учествовала на WILLKOMMEN такмичењу из немачког и енглеског језика, које се већ 5. пут одржава у организацији Аустријског културног и едукативног центра из Краљева.

Овога пута школа је имала само представнике из енглеског језика из шестог, седмог и осмог разреда. Сви ученици постигли су одличне резултате на тесту из граматике и вештине слушања, али мале разлике у писању састава пресудиле су у формирању конечане ранг листе.

Најбољи резултат постигли су Милутин Николић 8/2, који је освојио 2. место и Нада Милутиновић 6/1 која је освојила 5. место у својој категорији.

Њихови ментори биле су Татјана Милутиновић и Марија Ивановић- Божић.