АКЦИЈА ШКОЛСКЕ БИБЛИОТЕКЕ: Октобар- Месец солидарности са старијима

Поводом Међународног дана старих особа и Месеца солидарности са старим особама, Школска библиотека ОШ ”Вук Караџић” позива ученике да доставе радове на тему ”Моје породично стабло”. Најуспелији и најоригиналнији радови биће изложени у школи, а најмлађима је дозвољена и помоћ у изради рада од учитеља или члана породице.

Рок за достављање радова је уторак, 20. октобар 2020. године. Радове предајте школским библиотекарима Бојану Ристићу, Марији Ивановић Божић и Јелени Станисављевић.

Очекујемо лепе и креативне радове!