Мислиша- основни ниво 2023.

На сајту Математичког друштва ,,Архимедес” објављени су резултати првог круга масовног националног математичког такмичења ,,Мислиша” одржаног 9. марта у свим основним и средњим школама са почетком у 12 часова.

Ученици који су се такмичили на основном нивоу такмичења и освојили неку од награда или похвалу су:

Први разред

4. Зара Николић- похвала
  5. Ања Радовановић- похвала
  6. Ана Ранђеловић- похвала

Пласман на републички ниво такмичења које се одржава у Београду остварио је једино Велимир Милетић који је освојио I награду!

Свим ученицима честитамо, као и менторима- учитељима и наставницима математике наше школе, а Велимиру и његовој наставници Маји Лазаревић желимо пуно среће у даљем такмичењу.