Секција из енглеског језика

С циљем поспешивања комуникативних способности ученика и овладавања функционалним знањем енглеског језика, секција из енглеског језика обухвата разноврсне активности, као што су израда школског часописа на страном језику, припрема и изведба многих приредби и јавних дешавања, писање научно-истраживачких радова и пројеката, ажурирање и учење на Фејсбук страници We love English. Однедавно, у оквиру секције, ученици су кренули са радом на блогу секције Happy English Corner и припремом тв блог колажа.

Секцију води Марија Ивановић- Божић, професор енглеског језика и књижевности, у сарадњи са колегеницом Иваном Петровић, професором енглеског језика и Стручним већем за језик и комуникације.