СНИМАЊЕ РАДИО ЕМИСИЈЕ- POWER UP RADIO

Ученици су у завршном делу интеркултуралне размене у Швајцарској имали задатак да у оквиру својих тимова припреме и сниме радио емисију на енглеском језику. Делић атмосфере током снимања можете видети на следећим фотографијама.

7

Програм наших ученика можете чути на званичном радиу   Дечјег села, који се емитује и преко Интернета.

8

Емисија је у недељу, 4. марта, 2018. године у 18 часова на следећој вези: https://www.pestalozzi.ch/de/was-wir-tun/powerup-radio

Уживајте!