ДЕЧИЈА НЕДЕЉА 2020- ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА И БАЗАР

Обележавање Дечје недеље започели смо хуманитарном акцијом сакупљања школског прибора, књига, играчака и ручно рађених предмета.

Део сакупљеног изложили смо на продајном хуманитарном базару у суботу 3.10.2020. године, организованом за прикупљање помоћи за лечење нашег малог суградјанина Лазара Стојковића, а други део прилога је намењен нашим ученицима којима је помоћ потребна.

Хвала Ученицком парламенту, ученицима, наставницима и родитељима који су се одазвали овој лепој акцији!