Ликовне радионице у библиотеци

У оквиру пројекта ,,Чаробне полице Биби Сликовчице” Народна библиотека ,,Његош”, организовала је креативне радионице ради подстицања и буђења интересовања ка ликовном, литерарном и драмском стваралаштву.

Поред литерарарног конкурса, и припреме представе ,,Шумска бајка”, један од продуката рада су илустрације сценарија, које припремају учесници ликовних радионица.

Тако су у петак 29. 9. 2016. ученице наше школе, Ана Трајковска, Нада Милутиновић, Дуња Алексић, Милица Цветковић и Петра Војиновић, у договору са Гораном Миленовићем, наставником ликовне културе, са великим задовољством, учествовале у ликовним радионицама, како би израдили илустрације на задати текст.