Саопштења

Млађи основци од понедељка иду редовно на наставу

Mlađi osnovci od ponedeljka idu redovno na nastavu

Ђаци основних школа првог циклуса (од првог до четвртог разреда) од понедељка 22. марта 2021. године ићи ће у школу, као што је то био случај и до сад – у редовну наставу, док ђаци од петог до осмог разреда основних школа и сви средњошколци пратиће наставу онлајн.

На састанку председнице Владе Републике Србије Ане Брнабић и медицинског дела Кризног штаба одлучено је данас да се ипак остане при досадашњем начину рада и да млађи основци похађају наставу редовно.

Свакако, у појединачним случајевима, на основу одлуке локалних кризних штабова, уз сагласност Министарства просвете, науке и технолошког развоја преко школских управа, може се донети другачија одлука