Наши ,,Енглези” на Републичком такмичењу

На Окружном такмичењу из енглеског језика одржаном 10.3.2024. године у Зајечару, ученици наше школе показали су изузетан успех.

Међу седмацима Љубица Петровић 7/1 освојила је максималних 40 поена и једина у округу заузела прво место. Ученица Миона Милосављевић заузела је друго место са 38 поена, чиме су се обе наше седмакиње пласирале за Републичко такмичење.

Ученици 8. разреда су, такође, освојили веома висок број поена – при чему су Мила Вучковић са 36 и Михаило Живадиновић са 35 поена заузели треће место и, такође, пласман за републички ниво такмичења. Ученик Вук Гојковић остварио је 34 поена, због чега му је пласман за даље измакао за само један поен.

Свакако, честитамо свим ученицима и менторима на показаном знању на понос школи и општини и пуно среће у даљем такмичењу!