Наши гимнастичари се пласирали на Школску олимпијаду!

Међуокружно такмичење у спортској гимнастици одржано је 10. априла у Нишу.
Наши ученици су постигли запажене резултате.
Запажено учешће на овом такмичењу имале су Лана Стојковић 6/2 и Амили Р. Јовановић 6/2 у појединачној конкуренцији.
Екипа из одељења 3/2 – Наталија Ћирић, Наталија Јовановић и Милица Рашић освојила је 3. место у екипној конкуренцији.
Петар Милосављевић 6/1 освојио је 2. место и тиме обезбедио пласман на Школску олимпијаду. Петар ће представљати свој град и своју школу у Новом Саду у току маја месеца.
Браво, гимнастичари!

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ