НАШИ ШВАЈЦАРЦИ НА ПУТУ ДО КУЋЕ

Након предивних 17 дана у Дечјем селу Песталоци, препуни позитивне енергије, али и емоција због растанка са драгим људима које су упознали, група из Србије је кренула пут куће.

Током пута који траје 26 сати, ученици током пауза обилазе драгоцена места, попут Констанце у Немачкој и Инсбрука у Аустрији.

Ево једне фотографије испред Народног позоришта у Инсбруку.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ