Новогодишњи филм

Обележавање Новогодишњих празника ученици четвртог разреда наше школе осмислили су на другачији начин. Уместо приредбе они су се са својим учитељицама Мајом Велимировић и Дијаном Миловановић одлучили да припреме Новогодишњи филм.

Делић атмосфере са снимања можете погледати на овим фотографијама, а премијеру филма ћемо ускоро гледати.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ