Школско такмичење рецитатора

У медијатеци наше школе данас је одржано Школско такмичење рецитатора – ”Песниче народа мог”. Млади љубитељи поезије су пренели стихове које су претходних дана вежбали, уз много ентузијазма, али и треме.Пласман на Општинско такмичење, које ће се одржати већ у понедељак, 27. марта у Дому културе, изборили су следећи ученици:- У категорији млађих разреда: Дуња Ђурић, 2-2, Андрија Ђорђевић, 2-2, и Миона Мартић, 1-2.- У категорији старијих разреда: Ања Радовановић, 6-3, Петар Милосављевић, 5-1, Даница Филиповић 6-2 и Наталија Жикановић, 5-2.Нашим ученицима желимо успешан наступ на Општинском такмичењу, са кога ће се троје најбољих пласирати на Окружно такмичење.

Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”

У спортској хали ,,Каплар” 5. фебруара 2024. године у организацији Спортског савеза одржане Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”. Ради се о спортско-еколошким активностима ученика основних