ПРВО МЕСТО ЗА ЧАСОПИС ЧИТАЛИЋА

На такмичењу Читалића 2018, у категорији електронског часописа, наша школа освојила је прво место. За посао уређивања и графичке обраде часописа била је задужена учитељица Весна Ранчић.

Учитељица Весна је у сарадњи са, координатором Читалића у нашој школи, Емануелом Милетић, осталим учитељима, наставницима српског језика и ученицима 1-5. разреда испланирала концепт часописа одредивши задатке за сваки разред. За обављање ових задатака било је неопходно спровести озбиљна истраживања ради прикупљања грађе и материјала за израду часописа. Ученици су сарађивали са локалним културним институцијама, али и посетили многа села, ради непосредног контакта са старијим мештанима нашег краја.

Њихов удружени руд се исплатио и довео до ове престижне награде, а часопис је под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја одштампан у тиражу од 100 примерака.

Браво за сав труд, тимски рад и посвећеност!

ЧАСОПИС МОЖЕТЕ ПОГЛЕДАТИ ОВДЕ Читалићи- часопис 2018.