30. Светосавски литерарни конкурс Народне библиотеке ,,Његош”

На 30. по реду Светосавском литерарном конкурсу, који је расписала Народна библиотека ”Његош”, Специјалну похвалу жирија у конкуренцији поезије за млађе од петнаест година добио је ученик наше школе Михајло Мартић, 5-3. Тема овогодишњег конкурса била је ”Мириси и звуци разговоре воде”, у част двестоте годишњице од рођења Шарла Бодлера. Радови су пристигли из чак 41 места широм Србије, а очекује се излазак зборника најуспешнијих радова. Честитамо Михајлу на похвали и желимо да настави да развија своју љубав ка лепој писаној речи.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које