Драги родитељи,
Уколико желите да индивидуално поразговарате са неким од учитеља или наставника, који предају Вашем детету, посетите их у оквиру ДАНА ОТВОРЕНИХ ВРАТА, када Вам стоје на располагању!
Добро дошли!
МЛАЂИ РАЗРЕДИ– школске 2021/2022. године
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ |
РАЗРЕД | ДАН | Р. бр.часа |
Ивана Кос | I 1 | Понедељак | 2. час |
Емануела Милетић | I 2 | Четвртак | 2. час |
Владан Ивановић | II 1 | Понедељак | 4. час |
Весна Ранчић | II 2 | Петак | 1.час |
Ивана И. Ђорђевић | III 1 | Среда | 2. час |
Маја Велимировић | III 2 | Четвртак | 3. час |
Аница Савић | IV1 | Четвртак | 3. час |
Нела Митић | IV2 | Петак | 3. час |
Милица Ранђеловић | IV3 | Петак | 2. час |
Владица Првуловић | Продужени б. Iр | Петак | 7.час |
Лидија Станисављевић | Продужени б. IIр | Петак | 7.час |
Jaдранка Милошевић | Подвис | Четвртак | 2. час |
Ивана Д. Ђорђевић | Подвис | Четвртак | 3. час |
Ивана Бранковић Петровић | Васиљ | Уторак | 2. час |
Луција Божић | Патронажни уч. | Понедељак | 3. час |
Ана Петровић | Обогаћ.једн.рад | Петак |
7. час |
СТАРИЈИ РАЗРЕДИ – школске 2021/2022. године
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ | РАЗРЕД | РАЗРЕД | ДАН | Р. бр. часа |
Јелена Станисављевић | Српски ј. | V1 | Понедељак | 3. час |
Марија Ивановић Божић | Енглески ј. | V2 | Среда | 3. час |
Мирјана Светозаревић | Српски ј. | V3 | Среда | 4. час |
Mилан Димитријевић | Историја | VI1 | Петак | 3. час |
Милан Лазаревић | Енглески ј. | VI2 | Четвртак | 1.час |
Ана Петровић | Биологија | VI3 | Уторак | 3. час |
Јелена Милошевић | Немачки ј. | VII1 | Среда | 4. час |
Maja Војиновић | Српски ј. | VII2 | Уторак | 2. час |
Саша Андоновић | Физичко в. | VII3 | Петак | 5. час |
Саша Станисављевић | Физичко в. | VIII1 | Четвртак | 4. час |
Јелена Петровић | Физика | VIII2 | Четвртак | 0.час |
Томица Милосављевић | Информатика | VIII3 | Среда | 5. час |
Бојан Богојевић | Математика | / | Среда | 2. час |
Миљан Миљковић | Географија | / | Уторак | 3. час |
Миодраг Костић | ТИТ | / | Петак | 4. час |
Горан Миленовић | Ликовна к. | / | Среда | 3. час |
Биљана Гојковић | Биологија | / | Петак | 3. час |
Маја Лазаревић | Математика | / | Уторак | 4. час |
Наташа Димитријевић | Енглески ј. | / | Среда | 4. час |
Саша Звездић | Музичка к. | / | Петак | 3. час |
Далиборка Минић | Хемија | / | Четвртак | 2. час |
Даница Маринковић | Математика | / | Уторак | 2. час |
Саша Гојковић | ТИО | / | Уторак | 2. час |
Бранислав Младеновић | Географија | / | Среда | 5. час |
Александар Ристић | Историја | / | Петак | 2. час |
Перица Божуновић | Веронаука | / | Четвртак | 4. час |
Маријана Хаскић | Грађанско в. | / | Петак | 0.час |