Ања иде на Републичку смотру рецитатора

Лепе вести стижу са Окружне смотре рецитатора ”Песниче, народа мог”, која је због епидемиолошке ситуације одржана онлајн.

На њој су ученици наше школе освојили две награде, уз један пласман на највиши ниво, Републичку смотру рецитатора.

Рецитујући песму ”Ловац и лав” Душана Радовића Ања Радовановић 4/3, освојила је прво место у категорији млађих разреда и пласирала се на Републичку смотру, која ће ове године такође бити одржана онлајн. Љубица Аранђеловић 7/2, заузела је треће место у категорији старијих разреда. Честитамо им на успеху, а Ањи желимо и много среће на највишем нивоу ове смотре, која има веома дугу традицију и углед.