Читајмо гласно

Национални дан књиге, 28. фебруар обележен је у нашој школи акцијом названом ”Читајмо гласно”. Тога дана су, у симболичном термину од 11.55 сати ученици подсетили да је крајње време, жаргонски казано ”пет до дванаест”, да се вратимо читању и књизи. Гласним читањем омиљених песама обележили смо, по први пут овај дан, који је организовало Друштво школских библиотекара Србије. Снимци су постављени на Фејсбук-страницу овог Друштва, где се могу и погледати.

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које