Цртање на асфалту

У оквиру обележавања Дечје недеље ученици трећег разреда наше матичне школе, као и издвојена одељења у Васиљу и Подвису, реализовали су активност “Цртање на асфалту”.

Овогодишња тема је “Дете је дете да га волите и разумете”. Кроз игру су се подсетили Дечјих права, али су и развијали свест да уз свако право уду и обавезе детета.

Наша школа ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” за 2024. годину на фестивалу „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – Учитељског друштва Ниш

ЈОШ ЈЕДНА ПРЕСТИЖНА НАГРАДА – НАША ШКОЛА ПОНЕЛА ТИТУЛУ ,,НАЈБОЉА ШКОЛА СРБИЈЕ” ЗА 2024. ГОДИНУ НА ДЕВЕТОМ РЕПУБЛИЧКОМ ФЕСТИВАЛУ „РИЗНИЦА ТАЛЕНАТА“ – УЧИТЕЉСКОГ ДРУШТВА НИШ