Дан девојчица у ИКТ сектору

У среду, 24. маја 2023. године , у оквиру манифестације ,,Дан девојчица у ИКТ сектору”, реализована је онлајн ”посета” компаније ”АПНЕА”.

У овим активностима учествовало је десет девојчица, које похађају седми и осми разред. Оне су се упознале са основним појмовима дигиталног маркетинга, усвојивши најбитније савете.

Неки од њих су: ”Посао је део живота, а не живот!”, ”Битно је да разграничимо и да знамо шта желимо, а шта не.”, ”Бирамо школу која нас инспирише.”, ”Да све у животу радимо без стреса.”, али и многе друге.

Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”

Наш Виктор трећи на Републичком такмичењу из математике ,,Мислиша”Виктор Марковић, ученик 1/3 разреда освојио је трећу награду на Републичком финалу Математичког такмичења “Мислиша 2024” које