Дан здраве хране

Ученици млађих разреда су и ове, као и претходних година, обележили Дан посвећен здравој храни, 16. октобар.

Овог пута су акценат бацили на цртање постера са воћем и поврћем и прављење колажа од разноврсног семења, тачније, колаж је дело најмлађих ученика, други разред је у први план ставио поврће, трећи јабуке а четврти (јер на крају увек иде слатко) мед.

Ипак је њихова мисија имала за циљ слање јасне поруке да се ваља здраво хранити, али не само на овај дан већ читаве године!!

Не брините, опет ће вас подсетити на то и наредног 16. октобра!!

Предшколци код нас у посети

Данас, 1.06. 2022. године, наша школа је угостила садашње предшколце, а будуће драге прваке наше општине.Програм упознавања предшколаца са школом укључивао је три етапе које