Дани вишње

У недељу, 29. маја, наша школа је учествовала у манифестацији ”Дани вишње” у Васиљу.
Под мотом ”Вишњичица род родила”, у овом селу окупило се мноштво произвођача вишања, као и различитих удружења, образовниих установа и спортских клубова.Dani višnje u Vasilju

Манифестацију је отворио дипломирани инжењер пољопривреде Далибор Станојевић.
Нашу школу су на најбољи могући начин представили ученици издвојеног одељења Васиљ који су били једни од учесника у културно-уметничком програму Удружења за неговање традиције ”Извор.

Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”

У спортској хали ,,Каплар” 5. фебруара 2024. године у организацији Спортског савеза одржане Спортске игре младих ,,ZERO WASTE”. Ради се о спортско-еколошким активностима ученика основних