Наше ученице у зборнику радова My English Book-a

Радови ученица Александре Милићевић и Јоване Николић, из одељења 6/1 објављени су у зборнику 50 најбољих радова са конкурса My English Booк-а за најбољи литерарни рад или стрип на енглеском језику.

Публикација је представљена на сајму књига у Београду, а ове мале ,,енглеске” списатељице су своје примерке добиле поузећем 15. јануара 2014. године.

Ученице су примиле награде са изразитим задовољством и  ентузијазмом да још више напредују у учењу и владању енглеским језиком.